Vitajte vo svete HoReCa.

Dodávame 100% kvalitu pre našich zákazníkov. Prezrite si našu ponuku a objednajte ešte dnes!

Nápoje HOT APPLE iste poznáte, veľmi dobre sa etablovali zatiaľ najmä v segmente horeca, patria k populárnej a žiadanej alternatíve ku káve, čaju, či horúcej čokoláde. Uvádzam základné informácie o produkte. HOT APPLE neobsahuje kofeín, alkohol ani umelé farbivá či príchute. Príprava jednoduchým zaliatím horúcou vodou. Vhodné najmä ale nielen do segmentu horeca prevádzok.

HOT APPLE® vedia zahriať telo, potešiť dušu, ozvláštniť chvíle pohody. Sú skvelou alternatívou namiesto čaju na zohriatie počas chladných dní a tiež pre spríjemnenie chvíľ pohody.
Hotový nápoj, ktorý nielen chutí, hreje a vonia, ale aj vytvára atmosféru pripravíte jednoduchým zaliatím horúcou vodou (2dl).

V našej ponuke sú dva typy balení, a to:

Porciované

23g na prípravu 2 dcl porcie, kartón = 2x50sáčkov

Horúca brusnica

Horúca hruška

Horúce jablko

Horúci javor

Sypané

24 porcií v jednej dóze, obsahuje plastovú odmerku, 1 kartón = 6 dóz á 553g

Horúce jablko

Horúca hruška

Horúci javor

Horúca brusnica

Kartón obsahuje produkt jednej príchute. Skladovanie: bežný suchý sklad. Expirácia: 2,5 roka od dátumu výroby.

Príchute

Jablko – Originálny kanadský instantný nápoj s príchuťou jablka bez obsahu kofeínu, alkoholu bez umelých farbív, s pridaným vitamínom C. Neobsahuje lepok. Obsahuje výťažok z Niagarských jabĺk, prírodné aromatické korenie, hlavne škoricu.

Brusnica - Originálny kanadský instantný nápoj s príchuťou brusnice bez obsahu kofeínu, alkoholu bez umelých farbív, s pridaným vitamínom C. Neobsahuje lepok. Obsahuje výťažok z niagarských jabĺk, prírodné aromatické korenie, hlavne škoricu.

Hruška - Originálny kanadský instantný nápoj s príchuťou hrušky bez obsahu kofeínu, alkoholu bez umelých farbív, s pridaným vitamínom C. Neobsahuje lepok. Obsahuje výťažok z niagarských jabĺk, prírodné aromatické korenie, hlavne škoricu.

Javor - Originálny kanadský instantný nápoj s príchuťou javorového sirupu bez obsahu kofeínu, alkoholu bez umelých farbív, s pridaným vitamínom C. Neobsahuje lepok. Obsahuje výťažok z niagarských jabĺk, prírodné aromatické korenie, hlavne škoricu.
 

Nespornou výhodou nápojov HOT APPLE je ich obľúbenosť medzi konzumentmi ako aj ich stabilná pozícia na slovenskom i českom trhu, ktorú chránime ochrannými známkami na celú radu produktov línie HOT APPLE – Horúce jablko, Horúce jabĺčko, Horúca brusnica, Horúca hruška, Horúci javor (vrátane českej verzie), ktoré naše produkty (a zároveň aj našich obchodných partnerov) chránia pred pokusmi o zneužitie inými subjektmi.